Vyberte stranu
 

Kto som

MEET ME

nice to meet you

Som Natália

Predovšetkým som žena, mama, partnerka, sestra a až potom všetko ostatné.

Ak by som mala jediným slovom definovať moju cestu životom, bola by to ZVEDAVOSŤ. No a hneď po nej tvrdohlavosť. Tieto dve slová mi najmä v školskom veku priniesli viac škody ako úžitku. Svoju zvedavosť som však nanovo objavila až v dospelom veku a myslím, že to jediné mi neustále stále dáva zmysel. Objavovať, skúmať, prekračovať vlastné limity a hranice. Pomáhať. Podporovať. Spolupracovať. Prešla som kus cesty – osobnej, pracovnej, podnikateľskej či rodinnej. Mám tri vlastné deti a jedno nevlastné. Všetky štyri sú to úžasné bytosti, ktoré sa snažíme maximálne podporovať.

Svoj život som zasvätila realitám a realitnému biznisu, ktorému sa naplno venujem od r. 2002. Stála som za vybudovaním mimoriadne úspešnej a veľkej realitnej kancelárie s desiatkami maklérov, kým som pochopila, že toto nie je moja cesta.  V r. 2010 som si prešla podnikateľským peklom, ktoré neželám zažiť ani tomu najväčšiemu nepriateľovi. 

Avšak, život nám dáva do cesty lekcie, ktoré nás zoceľujú, určujú náš smer a najmä – aj keď to mnoho ľudí stále nechce počuť, aj cez bolesť sa učíme rásť. Dnes som za túto lekciu vďačná. O desať rokov neskôr viem, čo sú hodnoty, ktoré sú podstatné. Viem, že v živote máme kultivovať predovšetkým samých seba, učiť sa, vzdelávať sa a najmä pomáhať iným.

Ďakujem, že dnes si môžem slobodne a veľmi vedome vyberať, čomu chcem venovať svoju energiu a svoj čas. A teda – už dávno to nie sú iba reality. Tie mi dávajú možnosti vytvárať možnosti na všetky ostatné projekty a moje vášne, ktorým sa venujem.

V každom prípade som si konečne pripustila, že moja hyperaktivita nie je prekliatím, ale darom a že naozaj rada premosťujem mnoho smerov a veľa aktivít. Najviac ma teší, že každá z mojich aktivít má vyšší význam, rozmer a poslanie. A nie, nemusím cely život robiť iba jednu vec, pretože ja by som sa skrátka strašne, ale strašne nudila. Moja hlava denno-denne produkuje nepreberné množstvo nápadov, ktorými obťažujem svoje okolie a teda najmä môjho muža, ktorému ďakujem, že to so mnou ešte stále dáva. ❤️

Moje obľúbené veci

Maličkosti, ktoré tvoria môj svet

OBĽÚBENÁ KNIHA: čokoľvek od Coehla

OBĽÚBENÁ SKUPINA: Depeche mode

OBĽÚBENÉ ZVIERA: Naša psica Hanach

OBĽÚBENÉ JEDLO:  thai, india, čína

OBĽÚBENÝ NÁPOJ: ružové víno

OBĽÚBENÝ ŠPORT: joga

moje projekty

 

všetko na svete treba robiť s láskou …

#1

Nie, nemyslím si, že mám patent na celý realitný trh. Avšak som v ňom už dostatočne dlho na to, aby som ho dôkladne poznala.  Základom každej spolupráce je vedieť a spoznať. Vaše potreby, vašu cestu, vaše smerovanie. Predaj nehnuteľnosti si vyžaduje svedomitú prípravu a načasovanie.  A to bez spoznania skrátka nejde. Stále v tejto oblasti pracujem, avšak si dovoľujem sa im venovať svojim spôsobom a hlavne v inej energii. Mám zákazky, ktorým sa venujem osobne a nie masovo. 

#2

Tento druhý svet je doslova môj druhý vesmír. Aromaterapii sa venujem už od r. 2008, neustále študujem a vzdelávam sa. Za tie roky som prešla desiatkami škôl, predovšetkým zahraničných. Mám k tejto liečebnej metóde veľkú pokoru a úctu a apelujem na minimalistické užívanie esenciálnych olejov a to najmä vtedy, keď to skutočne potrebujeme. Stále ma táto moja láska niekam posúva a aktuálne je to najmä aromapsychológia, kde prostredníctvom vôní vieme spoločne s mojimi klientami meniť veci od základu.

#3

Môj projekt, ktorý priamo súvisí s Aromatherapy. V tomto eshope nájdete rôzne druhy esenciálnych, ručne plnených sójových sviečok, ktoré vytváram podľa vlastných receptúr. Tiež v ňom nájdete prírodné parfémy, ktoré som nazvala Crystal element. Rovnako tak viem vytvoriť akúkoľvek vôňu esencií presne podľa Vášho zadania, ale to je skôr na osobnú konzultáciu podľa môjho konceptu cesty k vôni vlastnej duše – Aromasoul©. Nájdete tu aj množstvo rôznych kurzov, ktoré organizujem priamo v našom lesnom centre. Moje kurzy sú komorné o maximálnom počte 6 osôb, pretože iba tak viem ísť do hĺby a do potrieb jednotlivých účastníkov.

#4

Najosobnejší príbeh, ktorý píšem. Žijeme ním každý deň. Porucha autistického spektra, ktorú má náš syn ma najskôr paralyzovala. Pre  mňa  však táto nová skúsenosť znamenala jediné – začať o nej hovoriť. Začať o nej písať, zcitlivovať spoločnosť, dávať nápady, námety a podnety na zmeny. Komunikovať so školou, s pedagógmi a hľadať riešenia. Dnes viem, že nič nie je nemožné. Zároveň som členkou správnej rady Nadácie Filantropia, v ktorej sa venujeme práve autistickým témam. A som za túto možnosť veľmi vďačná, pretože otváranie širokého povedomia o autizme považujem za veľmi dôležité.

#5

Tento projekt je spoločné dielko s mojim manželom, ktorý je vyučený umelecký stolár. Sme nadšenci, ktorých fascinujú staré veci, dokonalý porcelán či nádherný starý poctivý nábytok z čistého dreva, s neuchopiteľnou atmosférou a dušou. 

#6

Kurzy recyklácie

S francúzskym nábytkom priamo súvisia  aj naše kurzy patinovania či upcyklingu nábytku. Za tie roky našimi rukami prešli desiatky starých, nádherných kúskov, ktorým sme dali novú šancu v domovoch našich klientov. 

#7

Lesné bistro

Náš najaktuálnejší projekt. Úplná srdcovka. Roky hľadáme priestor, v ktorom môžeme robiť všetok ten náš mix nápadov a nakoniec sme si ho vybudovali doma. Žijeme v lese, na lesnej ceste a náš priestor bude slúžiť pre všetky kreatívne duše, náš priestor, s kaviarničkou, fantastickou kávou, domácimi koláčikmi. A áno, aj baristický kurz máme 🙂

#8

tvorba webstránok

Web stránky som začala najskôr vytvárať pre seba. Pre svoje projekty a realitné ponuky. A mňa tá kreativita okolo toho neskutočne napĺňa. Som schopná do rána sedieť nad fotobankami, vyhľadaváť vhodné fotky, farebnosť, organizovať fotografa, robiť mu asistentku a následne implementovať  do praxe.  Úplne som z toho happy 🙂

Gratitude

 

 

Čo o mne hovoria iní…

Realitná maklérka, blogerka, aktivistka, bylinkárka a ,,ježibaba z lesa,,  (skôr však lesná  bio víla by bolo výstižnejšie),  záchrankyňa všetkých a všetkého,  matka a manželka …. široký diapazón, vďaka ktorému je Natália kreatívna a je radosť s ňou spolupracovať. Iný uhol pohľadu, iný fokus , iný cieľ a skvelý výsledok.

Kalin Cakov

CEO, Cakov & Partner

Atómová elektráreň. Absolútna energia, studnica nevyčerpateľnej sily, nápadov či kreativity. Nepoznám nikoho, kto by stačil jej elánu, nápadom či riešenia akejkoľvek neprávosti. Kam ju pošlete, vždy sa vráti s tým, ako sa mení svet. Viac takých ľudí ako Nati. 

Zuzana

klientka, z ktorej je priateľka

Telefón

+421 905 444 402

Email

natalia@nataliasultysova.sk

Adresa

Bratislava, Slovensko

Pracujem

PONDELOK – PIATOK | 9:00 – 17.00
SOBOTA – NEDEĽA | po dohode

i can´t wait to hear from you

Ak máte akékoľvek otázky, pošlite mi email.