Vyberte stranu
 

Portfólio mojich aktivít

Spoznajte všetky moje projekty – pracovné aj dobrovoľnícke

Realitná maklérka #1

Svoj život som zasvätila realitám a realitnému biznisu, ktorému sa naplno venujem od r. 2002. Stála som za vybudovaním mimoriadne úspešnej a veľkej realitnej kancelárie s desiatkami maklérov, kým som pochopila, že toto nie je moja cesta.  

Zmenu bývania považujem za jednu z kľúčových životných situácií. A preto stojím pri týchto zmenách bývania svojich klientov. Pomáham im prejsť touto zmenou s citom, rešpektom k ich ceste, bez veľkého stresu a napätia. Rovnako s rešpektom odmietam zákazky, kde cítim, že nie je dostatočný  priestor a dôvera, ktorú považujem v moje práci za absolútne kľúčovú. Veci v mojom živote potrebujú mať zmysel.

Aromaterapeutka #2

Tento druhý svet je doslova môj druhý vesmír. Aromaterapii sa venujem už od r. 2008, neustále študujem a vzdelávam sa. Za tie roky som prešla desiatkami škôl, predovšetkým zahraničných. Mám k tejto liečebnej metóde veľkú pokoru a úctu a apelujem na minimalistické užívanie esenciálnych olejov a to najmä vtedy, keď to skutočne potrebujeme.

Alchymistka #3

Môj projekt, ktorý priamo súvisí s Aromatherapy. Na našom trhu sú stovky a stovky rôznych sviečok, ja som sa však rozhodla vložiť do ich výroby všetky svoje odborné vedomosti aromaterapeutky a tak vznikli skutočné aromaterapeutické, ručne odlievané, dokonalé ekologické sójové sviečky.  Každý jeden kus je mnou ručne odlievaný, s presne detailným namiešaním koktailu esenciálnych olejov. 

Denník matky aspergera #4

Najosobnejší príbeh, ktorý píšem. Žijeme ním každý deň. Porucha autistického spektra, ktorú má náš syn ma najskôr paralyzovala. Pre  mňa  však táto nová skúsenosť znamenala jediné – začať o nej hovoriť. Začať o nej písať, zcitlivovať spoločnosť, dávať nápady, námety a podnety na zmeny. Komunikovať so školou, s pedagógmi a hľadať riešenia. Dnes viem, že nič nie je nemožné.

Francúzsky vintage #5

Tento projekt je spoločné dielko s mojim manželom, ktorý je vyučený umelecký stolár. Sme nadšenci, ktorých fascinujú staré veci, dokonalý porcelán či nádherný starý poctivý nábytok z čistého dreva, s neuchopiteľnou atmosférou a dušou. 

Kurzy recyklácie #6

S francúzskym nábytkom priamo súvisia  aj naše kurzy patinovania či upcyklingu nábytku. Za tie roky našimi rukami prešli desiatky starých, nádherných kúskov, ktorým sme dali novú šancu v domovoch našich klientov. Rada opravujem, majstrujem, patinujem a dávam do obehu kopec vecí, ktoré majú to neuchopiteľné čaro. Ak máte záujem o kurz recyklácie nábytku, napíšte mi. 

Lesné bistro #7

Náš najaktuálnejší projekt. Úplná srdcovka. Roky hľadáme priestor, v ktorom môžeme robiť všetok ten náš mix nápadov a nakoniec sme si ho vybudovali doma. Žijeme v lese, na lesnej ceste a náš priestor bude slúžiť pre všetky kreatívne duše, náš priestor, s kaviarničkou, fantastickou kávou, domácimi koláčikmi. A áno, aj baristický kurz máme. A teda – v januári 2022 uzrel svetlo sveta aj tento náš posledný projekt. Lesné bistro Vážka.

Tvorba webstránok #8

Web stránky som začala najskôr vytvárať pre seba. Pre svoje projekty a realitné ponuky. Lenže mňa tá kreativita okolo toho neskutočne napĺňa. Som schopná do rána sedieť nad fotobankami, vyhľadaváť vhodné fotky, farebnosť, organizovať fotografa, robiť mu asistentku a následne implementovať  do praxe.  Úplne som z toho happy. Rok 2020 je rokom obrovských zmien a mne tento rok priniesol veľký čas štúdia, online kurzov a vzdelávania, ktoré v mojom prípade zrejme nikdy  neskončí. Ak Vám môžem byť nápomocná, napíšte mi.

Chcete vedieť viac?

Ak máte záujem o spoluprácu, spoločnú realizáciu nápadov či vzájomné spolutvorenie, kľudne mi napíšte. Rada sa s Vami stretnem osobne.